KULATÉ OKÉNKO

Prostor tvůrců

Píšete? Fotíte? Malujete? 
Znáte někoho, kdo tvoří do šuplíku?

Pro autory začínající, (dosud) nerenomované, nebo pro autory, jimž z jakéhokoli jiného důvodu vyhovuje publikovat svou práci na stránkách Saturninovy obývací lodi, otevíráme 

KULATÉ OKÉNKO

(prostor pro tvůrce, který můžete využít - nebo věnovat jako dárek)

Publikovat v Kulatém okénku je možno ve čtyřech kategoriích:

Výtvarné dílo

Fotografie

Poezie (+ VIDEOPOEZIE )

Krátká próza + blog

Literární díla zatím zvládneme v češtině, ruštině, slovenštině a angličtině. Kdybychom rozšiřovali, dozvíte se to.

Podmínky pro zveřejnění:

Svou práci zašlete na saturninovaobyvacilod@gmail.com

Když ji schválíme k publikaci, dáme vám to vědět. 

Odpustíte si jedno kafe se sodovkou nebo pivo nebo tak něco a zakoupíte v našem projektu na Startovači odměnu s názvem "Kulaté okénko - plavčík" za 50 Kč. Tím jednak doložíte ochotu pro své dílo něco udělat, a zadruhé nám symbolicky uhradíte náklady. 

Vaše práce nemilosrdně podléhá naší editaci. Vyhrazujeme si také právo práci odmítnout bez vysvětlování a hádek, pokud půjde někudy proti našemu přesvědčení.

Mimořádně nabízíme i možnost Vaši poezii nebo krátkou prózu (případně tvorbu někoho jiného jako dárek...) herecky zpracovat a natočit video, ukázky najdete na našem youtube kanálu. V tom případě nám napište a zvolte odměnu "Videopoezie" (Za 900 Kč).

Chcet-li věnovat prostor v kulatém okénku jako dárek, můžete darovat měsíční, čtvrtletní, půlroční nebo roční permanentku. 

Vybrali jste si? 

V tom případě nám na mail saturninovaobyvacilod@gmail.com napište, který z výše uvedených dárkových poukazů by Vás zajímal, my se Vám ozveme a domluvíme se.

Pro začátek jsme schopni bez permanentky zveřejnit od jednoho autora v jedné kategorii jeden příspěvek týdně.

Jak můžete podpořit Kulaté okénko:

Pokud chcete sami publikovat, odeslali jste nám svou práci a máte od nás mail, že ji zveřejníme, vyberte si v našem projektu na Startovači odměnu "Kulaté okénko - plavčík" za 50 Kč. Vaši práci poté zveřejníme jak to nejrychleji zvládneme.

Pokud chcete jednorázově podpořit tenhle nápad, vydání knihy a Kulaté okénko, vyberte si odměnu s názvem "Kulaté okénko - důstojník" za 100 Kč. Okénko můžete podporovat i pravidelnou platbou, ta je skryta pod odměnou "Kulaté okénko - kapitán" za 100 Kč měsíčně.

Chcete-li se stát mecenášem projektu, zvolte odměnu "Kulaté okénko - Admirál" za 1000 Kč.

Měsíční, čtvrtletní, půlroční a roční možnost publikovat v Kulatém okénku se skrývají pod odměnami "Dárkové okénko - měsíční"za 200 Kč, "Dárkové okénko - čtvrtletní" za 400 Kč, "Dárkové okénko - půlroční" za 700 Kč a "Dárkové okénko - roční" za 1000 Kč. Věnovat je možné i "Dárkové okénko - neomezené" za 3333 Kč.

Video s hereckým zpracováním Vaší tvorby (jedná se o jednu až tři básně dle délky nebo jednu krátkou prózu) najdete v odměnách projektu pod názvem "Videopoezie" za 900 Kč.

Podporujte tvorbu, darujte tvořivě!

Moc se těšíme. 

Bude nám opravdu ctí, když naše Kulaté okénko využijete.